Utanmama Duası

yorumsuz
3.680 views

Utanmama Duası

Utanmama duası utanmadıkça her şeyi yapın kim söyledi dinlediğini ve dilediğini duymak utanmadıktan sonra dilediğini yap Ey insanoğlu,sen bana dua ettiğin ve rahmetimden ümitlendiğin surece, sende meydana gelen günahlara rağmen, seni bağışlar ve hiçte onlara aldırış etmem. Ey Ademoğlu gunahların yerle gok arası kaplıyacak bir çokluğa ulaşsa bile, bunların ardından benden af dilersen, hiç aldırmadan ben seni bağışlarım Ey Ademoğlu Bana yer dolu gunahla gelsen dahi, sonra bana hiçbir şeyi ortak(şirk) koşmadan huzuruma çıksan, hiç şüphesiz seni, yer dolusu bağışlanma ile karşılarım.

Utanmama Duası

Sevdiğinle konuşurken utanmamak için dua  : Bizler dua ederek içimizdeki duygu ve düşüncelerimizi Yüce Rabbimizle paylaşır, ne istiyorsak  O’na ile­tiriz. Onunla içten ve samimi bir şekilde dua vasıtası ile iletişime geçeriz.

Sevdiğinle konuşurken utanmamak için dua

Dua ile Rabbimizden bir şeyler istemenin yanı sıra, istediğimiz şeylerin gerçekleşmesi için elimizden gelenleri de yapmalıyız.Bazen dualarımızın gerçekleşmediği de olabilir. Bu durumda aceleci olmayarak, sabretmeliyiz.

Sevdiğinle konuşurken utanmamak için dua  için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın