Suya okunan dilek duası

yorumsuz
18.365 views

Suya okunan dilek duası

Sıkıntıda yada dara düştüğünüzde veya bir acizlik yaşayıp çok bunaldığınız da dua sizin en büyük yardımcınızdır…

Suya okuyacağınız  dilek duası : Allahümme eselüke bi nüri veçhikel kerimillezi erkani arşik ve bi ruhi Seyyidina Muhammedin Sallallahü aleyhi ve sellem En tersil hadimü haza el ayetüşşerifetü[isiminizi yazın]Fi sehmiminsemum ve harabbüminnar..bu dua başka şey içinde okunabilir..bu duanın arapcasını yaz ve altına isteğini yaz akan suya veya denize at…bu duanın ilahi bir dilekçe olduğunu ŞEYHÜLİSLAM EBUSSUT EFENDİ naklettmiş.

Dua İnsanoğlunun başı dara düştüğünde  duaya sarıldığı gibi nimete, isteklerine kavuşunca, duaya sarılmaktayız, Yüce Rabbimizi hep aklımızda tutmamız kulluğumuzun gerekliliklerinden biridir. Bunun içindir ki Kur’an’da şöyle denmiştir: “Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin?” buyrulmaktadır.

Suya okunan dilek duası: Bizler dua ederek içimizdeki duygu ve düşüncelerimizi Yüce Rabbimizle paylaşır, ne istiyorsak  O’na ile­tiriz. Onunla içten ve samimi bir şekilde dua vasıtası ile iletişime geçeriz.

Suya okunan dilek duası

Dua ile Rabbimizden bir şeyler istemenin yanı sıra, istediğimiz şeylerin gerçekleşmesi için elimizden gelenleri de yapmalıyız.Bazen dualarımızın gerçekleşmediği de olabilir. Bu durumda aceleci olmayarak, sabretmeliyiz.

Suya okunan dualar nelerdir,Dilek duaları,Neler için dilek dilemeyiz ?

Suya okunan dilek duası için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın