Kurşun Döktürmek

yorumsuz
1.022 views

Kurşun Döktürmek

Çok eski bir işlem olan Kurşun Dökme, nazar ve büyü ile gelen ruh hastalıklarının şifa bulunması için günümüzde bile halen yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kurşun dökülürken yapılan dualar ise halk arasında üç harfliler olarak bilinen cinlerin kovulması işlemini güçlendirmek içindir. Bu işlemin deneyimli kişiler tarafından yapılması önemlidir. Kurşun dökme de yaşanabilecek kazalardan dolayı tehlikeli olduğundan bir çok habere konu olmuştur. Kurşun dökme işlemi, kurşun maddesinin en önemli özelliklerinden biri olan ayrıştırma özelliği sayesinde olumsuz enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürebilmektedir.

Kurşun Döktürmek
Kurşun dökme işiyle uğraşan kişiler bu eylemin aylık düzenli bir şekilde yapılmasında fayda olduğu belirtiyorlar. Kurşun Dökmenin hayatınızda ki olumsuzluklar, görünürde herhangi bir şeyin olmayışı fakat kişinin psikolojik baskı hissettiği anlar, her şeyin sarpa sardığının görüldüğü zamanlar, tersliklerin hep kişiyi bulması gibi durumlarda kurşun dökülerek kişinin rahatlamasını sağlamaktadır.

Bu tip durumlarda kurşun döktürüldükten sonra her şeyin normale döndüğü ve hayattaki bir çok şeyin değiştiğine, eskisinden çok daha huzurlu olunduğuna kanaat edilmektedir.Psikolojik rahatsızlıkların uzun süre kişide etkili olması halinde kalıcı rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Bu yüzden de kurşun dökme işlemi periyodik ve düzenli olarak yapılmasına karşın kişide her hangi bir düzelme etkisi yaratmayabilmektedir.

Zira kurşun döktüren kişinin kendini manevi olarak bu olaya motive etmesi de gerekmektedir. Kurşunun temizleme gücü ile kişi üzerindeki bütün aksilikleri ortadan kaldırıp, huzura adapte olmaktadır. Kurşun döktürdükten sonraki dönemde ise kişi üzerinde halen bunun etkisi mevcuttur. Uzun bir süre kişi kendini rahat ve huzurlu hissetmeye devam eder. Bu süre içinde de kötü durumların önüne set çekilmiş olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın