Hızlı tutan aşık etme duası

yorumsuz
3.582 views

Hızlı tutan aşık etme duası

Aşık etme duası ; İnsanoğlunun başı dara düştüğünde  duaya sarıldığı gibi nimete, isteklerine kavuşunca, duaya sarılmaktayız, Yüce Rabbimizi hep aklımızda tutmamız kulluğumuzun gerekliliklerinden biridir. Bunun içindir ki Kur’an’da şöyle denmiştir: “Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin?” buyrulmaktadır.

Aşık etme duası

Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişinin,sizide aynı şekilde sevmesi ve aşık olması,sürekli olarak sizi düşünmesinimi istiyorsunuz o halde kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin saçlarından bir iki tel alarak tütsü ile birlikte saç tellerini yakın tütsü ve saç telleri yanarken sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini istediğinizi söyleyin ve tütsü bitene kadar yakın.

Hızlı tutan aşık etme duası Bizler dua ederek içimizdeki duygu ve düşüncelerimizi Yüce Rabbimizle paylaşır, ne istiyorsak  O’na ile­tiriz. Onunla içten ve samimi bir şekilde dua vasıtası ile iletişime geçeriz.

Hızlı tutan aşık etme duası

Dua ile Rabbimizden bir şeyler istemenin yanı sıra, istediğimiz şeylerin gerçekleşmesi için elimizden gelenleri de yapmalıyız.Hızlı tutan aşık etme duası için tıklayınız..Bazen dualarımızın gerçekleşmediği de olabilir. Bu durumda aceleci olmayarak, sabretmeliyiz.

Hızlı tutan aşık etme duası
Hızlı tutan aşık etme duası

Hızlı tutan aşık etme duası nedir,aşık etme duası nasıl edilir,sevdiğiniz kişiyi kendinize hızlı bir şekilde aşık ederiz ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın