dua


Dilek için

Dilek için

Dilek için okunması gereken dua Dilek için “Ya Müheyminü” 135 kere “Ya Müheyminü” esmasını okuyan Allahın izniyle her murada nail olur. Dilek için okunması gereken..
Dilek Duaları5 Şubat 2016
En Çok Okunan Güzel Dualar

En Çok Okunan Güzel Dualar

En Çok Okunması Gereken Dualar Nelerdir ? Her müslümanın bilmesi gereken dualar vardır,Okunması Gereken Dualar,En Çok Okunan Güzel Dualar,Her Gün Okumamız Gereken Dualar Nelerdir,Nezaman Dua..
Dualar, Faydalı Dualar4 Şubat 2016
Cuma günü salavatı şerife getirme

Cuma günü salavatı şerife getirme

CUMA GÜNÜ SALAVAT-I ŞERİFE GETİRMENİN FAZİLETİ Rasulü Ekrem (s.a.v.) buyuruyor: O “En faziletli günlerinizden biri cumadır. O günde bana çok salavat-ı şerife getiriniz. Zira sizin..
Dini Bilgiler5 Haziran 2014
Surei kehfi okuma

Surei kehfi okuma

CUMA GÜNLERİ SURE-İ KEHF’İ OKUMANIN, FAZİLETİNE DAİR Peygamber Efendimiz (s.a.v.) buyuruyor: O “Her kim cuma günü Sure-i Kehfi okursa, altından semaya kadar onun için nur..
Sure'ler4 Haziran 2014
Hacet namazı ve duası

Hacet namazı ve duası

HACET NAMAZI VE DUASI Lâ ilâhe illellâhül halîmül kerîm* Sübhânellâhi rabbil arşil azıym* Elhamdü liilâhi rabbil âlemîn* Es’elüke mûcibâti rahmetike ve azâime mağfiratike vel ğanîmete..
Dilek Duaları, Namaz1 Haziran 2014
Ay görüldüğünde okunacak dua

Ay görüldüğünde okunacak dua

AY GÖRÜLDÜĞÜ VAKİT OKUNACAK DUA Allâhümme ehillehû aleynâ bil emni vel îmâni ves selâmeti vel islâmi rabbî ve rabbükellâhü hilâle ruşdin ve hayr* Ay görüldüğünde..
Dualar26 Mayıs 2014
Kadir gecesi okunacak dua

Kadir gecesi okunacak dua

KADİR GECESİ OKUNACAK DUA Allâhümme inneke afüwün kerimün tühıbbül af- ve fa’fü annî* Kadir gecesi okunacak dua Manası: “Allah’ım! Muhakkak sen affedicisin ve af-fetmeyi de seversin,..
Dini Bilgiler, Dini Günler25 Mayıs 2014